Контакти: sale@intertak.com.ua, Телефони: Київ 044-503-37-04, Львів 032-294-93-43



Оформити замовлення


Кабель - 2702
Комутатор - 200
Конвертор - 393
Контролер - 124
Адаптер - 713
Комплектующие - 91
Сетевое - 1351
   Антена DVBT
   Антена мережева
   Конектор мережевий
   Крос-патч-корд
   Патч-корд екранований
   Патч-корд неекранований
   Патч-корд оптичний
   Патч-корд фольгований
   Патч-панель мережева
   Перехідник мережевий
   Перехідник телефонний
   Розетка мережева
Устройство - 62
Аксесуар - 91
Инструмент - 109
Спецпредложение - 12
Деталь - 302

! ХІТИ ПРОДАЖУ !





Intertak

Головна : Сетевое - 1351 : Патч-корд оптичний :
Інтерфейсний кабель з конекторами для побудови комп'ютерних мереж

[1-20]  [21-40]  [41-46]  [>>>] [показувати все]

Патч-корд оптичний,FiberOptic LC M/M  0.5m,M=50/125 Multimode Duplex OM2,4040849
Детальніше...
Патч-корд оптичний,FiberOptic LC M/M 0.5m,M=50/125 Multimode Duplex OM2,4040849
(вільно до продажу)
додати до кошика
Ваша ціна: 207.00грн
Goobay

Патч-корд оптичний,FiberOptic LC M/M  1.0m,M=50/125 Multimode Duplex OM2,4040849
Детальніше...
Патч-корд оптичний,FiberOptic LC M/M 1.0m,M=50/125 Multimode Duplex OM2,4040849
(вільно до продажу)
додати до кошика
Ваша ціна: 216.00грн
Goobay

Патч-корд оптичний,FiberOptic LC M/M  1.0m,M=9/125 Singlemode OS2 D=3.0mm,404361
Детальніше...
Патч-корд оптичний,FiberOptic LC M/M 1.0m,M=9/125 Singlemode OS2 D=3.0mm,404361
(вільно до продажу)
додати до кошика
Ваша ціна: 420.00грн
Delock

Патч-корд оптичний,FiberOptic LC M/M  2.0m,M=50/125 Multimode Duplex OM2,4040849
Детальніше...
Патч-корд оптичний,FiberOptic LC M/M 2.0m,M=50/125 Multimode Duplex OM2,4040849
(вільно до продажу)
додати до кошика
Ваша ціна: 234.00грн
Goobay

Патч-корд оптичний,FiberOptic LC M/M  2.0m,M=9/125 Singlemode OS2,4043619850846,
Детальніше...
Патч-корд оптичний,FiberOptic LC M/M 2.0m,M=9/125 Singlemode OS2,4043619850846,
(вільно до продажу)
додати до кошика
Ваша ціна: 441.00грн
Delock

Патч-корд оптичний,FiberOptic LC M/M  3.0m,M=50/125 Multimode Duplex OM2,4040849
Детальніше...
Патч-корд оптичний,FiberOptic LC M/M 3.0m,M=50/125 Multimode Duplex OM2,4040849
(вільно до продажу)
додати до кошика
Ваша ціна: 252.00грн
Goobay

Патч-корд оптичний,FiberOptic LC M/M  3.0m,M=50/125 Multimode Duplex OM3,4043619
Детальніше...
Патч-корд оптичний,FiberOptic LC M/M 3.0m,M=50/125 Multimode Duplex OM3,4043619
(вільно до продажу)
додати до кошика
Ваша ціна: 492.00грн
Delock

Патч-корд оптичний,FiberOptic LC M/M  3.0m,M=50/125 Multimode Duplex OM4,4043619
Детальніше...
Патч-корд оптичний,FiberOptic LC M/M 3.0m,M=50/125 Multimode Duplex OM4,4043619
(вільно до продажу)
додати до кошика
Ваша ціна: 513.00грн
Delock

Патч-корд оптичний,FiberOptic LC M/M  3.0m,M=50/125 Multimode Duplex OM4,4043619
Детальніше...
Патч-корд оптичний,FiberOptic LC M/M 3.0m,M=50/125 Multimode Duplex OM4,4043619
(вільно до продажу)
додати до кошика
Ваша ціна: 531.00грн
Delock

Патч-корд оптичний,FiberOptic LC M/M  3.0m,M=50/125 Multimode Duplex OM5,4043619
Детальніше...
Патч-корд оптичний,FiberOptic LC M/M 3.0m,M=50/125 Multimode Duplex OM5,4043619
(вільно до продажу)
додати до кошика
Ваша ціна: 786.00грн
Delock

Патч-корд оптичний,FiberOptic LC M/M  3.0m,M=9/125 Singlemode OS2,4043619850853,
Детальніше...
Патч-корд оптичний,FiberOptic LC M/M 3.0m,M=9/125 Singlemode OS2,4043619850853,
(вільно до продажу)
додати до кошика
Ваша ціна: 459.00грн
Delock

Патч-корд оптичний,FiberOptic LC M/M  5.0m,M=50/125 Multimode Duplex OM2,4040849
Детальніше...
Патч-корд оптичний,FiberOptic LC M/M 5.0m,M=50/125 Multimode Duplex OM2,4040849
(вільно до продажу)
додати до кошика
Ваша ціна: 294.00грн
Goobay

Патч-корд оптичний,FiberOptic LC M/M  5.0m,M=9/125 Singlemode OS2,4043619850860,
Детальніше...
Патч-корд оптичний,FiberOptic LC M/M 5.0m,M=9/125 Singlemode OS2,4043619850860,
(вільно до продажу)
додати до кошика
Ваша ціна: 501.00грн
Delock

Патч-корд оптичний,FiberOptic LC M/M  7.5m,M=50/125 Multimode Duplex OM2,4040849
Детальніше...
Патч-корд оптичний,FiberOptic LC M/M 7.5m,M=50/125 Multimode Duplex OM2,4040849
(вільно до продажу)
додати до кошика
Ваша ціна: 339.00грн
Goobay

Патч-корд оптичний,FiberOptic LC M/M 10.0m,M=50/125 Multimode Duplex OM2,4040849
Детальніше...
Патч-корд оптичний,FiberOptic LC M/M 10.0m,M=50/125 Multimode Duplex OM2,4040849
(вільно до продажу)
додати до кошика
Ваша ціна: 405.00грн
Goobay

Патч-корд оптичний,FiberOptic LC M/M 10.0m,M=9/125 Singlemode OS2,4043619850877,
Детальніше...
Патч-корд оптичний,FiberOptic LC M/M 10.0m,M=9/125 Singlemode OS2,4043619850877,
(вільно до продажу)
додати до кошика
Ваша ціна: 603.00грн
Delock

Патч-корд оптичний,FiberOptic LC M/M 15.0m,M=50/125 Multimode Duplex OM2,4040849
Детальніше...
Патч-корд оптичний,FiberOptic LC M/M 15.0m,M=50/125 Multimode Duplex OM2,4040849
(вільно до продажу)
додати до кошика
Ваша ціна: 543.00грн
Goobay

Патч-корд оптичний,FiberOptic LC M/M 20.0m,M=50/125 Multimode Duplex OM2,4040849
Детальніше...
Патч-корд оптичний,FiberOptic LC M/M 20.0m,M=50/125 Multimode Duplex OM2,4040849
(вільно до продажу)
додати до кошика
Ваша ціна: 579.00грн
Goobay

Патч-корд оптичний,FiberOptic LC-SC  0.5m,M=50/125 Multimode Duplex OM2,40408499
Детальніше...
Патч-корд оптичний,FiberOptic LC-SC 0.5m,M=50/125 Multimode Duplex OM2,40408499
(вільно до продажу)
додати до кошика
Ваша ціна: 228.00грн
Goobay

Патч-корд оптичний,FiberOptic LC-SC  1.0m,M=50/125 Multimode Duplex OM2,40408499
Детальніше...
Патч-корд оптичний,FiberOptic LC-SC 1.0m,M=50/125 Multimode Duplex OM2,40408499
(вільно до продажу)
додати до кошика
Ваша ціна: 243.00грн
Goobay

[1-20]  [21-40]  [41-46]  [>>>] [показувати все]





Copyright © SEVIAN-Shop-Ukraine. All rights reserved.

<